Usługi

Strona główna / Usługi
 • Profilaktyka

  Badania kontrolne odgrywają ogromną rolę w zapobieganiu próchnicy, chorobom przyzębia i jamy ustnej. Profilaktyka próchnicy przeprowadzana jest poprzez zabiegi takie jak usuwanie osadów, piaskowanie, fluoryzacja i lakowanie bruzd. Zgodnie z obecnymi zaleceniami kontrolne badanie powinno wykonywać się co 6-miesięcy.

  W naszym gabinecie wykonujemy także zabiegi kosmetyczne takie jak wybielanie zębów. Indywidualnie do potrzeb pacjenta dobieramy metodę wybielania. Do naszej dyspozycji mamy laser stomatologiczny, dzięki czemu oferujemy najnowsze metody wybielania zapewniając szybsze efekty oraz mniejsze ryzyko powikłań.

 • Stomatologia zachowawcza

  Próchnica zębów zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych. Jej zapobieganiem i leczeniem zajmuje się stomatologia zachowawcza. Wykonywane zabiegi to przede wszystkim odbudowa utraconych tkanek zębów w przebiegu choroby próchnicowej. W leczeniu dysponujemy najnowszymi materiałami do estetycznej odbudowy zębów. Oferujemy rozwiązania bezpośrednie jak i pośrednią odbudowę protetyczną.

  W zakresie stomatologi zachowawczej możliwa jest także mało inwazyjna korekta kształtu oraz koloru zębów. Zamykanie diastem, odbudowa ukruszonych zębów siecznych oraz licowanie przebarwionych zębów.

 • Endodoncja

  Leczenie kanałowe pozwala w wielu przypadka uniknąć utraty zęba. W naszym gabinecie wykonujemy nowoczesne leczenie endodontyczne zębów z rozległymi ubytkami próchnicowymi, po urazach, złamaniach, zwichnięciach czy ze wskazań protetycznych.

  Zęby leczone kanałowo odbudowujemy zgodnie z najnowszą wiedzą i dostępną technologią. Wykorzystujemy rozwiązania protetyczne jak wkłady i korony oraz zachowawcze w postaci włókien szklanych i specjalistycznych materiałów odtwórczych.

 • Protetyka

  Odbudowa nawet pojedynczego braku zęba jest bardzo ważna ze względu na estetykę i funkcję narządu żucia. Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami protetycznymi. W celu poprawy estetyki zębów wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały stosowane w protetyce, dzięki czemu estetyka i funkcja żucia nie musi być kompromisem.

  Leczenie protetyczne obejmuje także dysfunkcje narządu żucia, bruksizm, bóle stawów skroniowo-żuchwowych. Objawami problemu z układem mięśniowym lub stawami są często uporczywe bóle głowy, zmęczenie mięśniowe, problemy z szerokim otwarciem ust, trzaski i przeskakiwania w stawach. Wykonujemy szyny relaksacyjne oraz przeprowadzamy diagnostykę i badanie układu ruchowego narządu żucia.

 • Chirurgia

  W naszym gabinecie wykonujemy specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Usuwamy zęby złamane, korzenie, zatrzymane zęby mądrości. Wykonujemy zabiegi podcięcia wędzidełka warg i języka u dzieci i dorosłych. Dysponujemy laserem stomatologicznym, który znacznie poprawia komfort pacjenta. Zabiegi są całkowicie bezbolesne a gojenie jest szybsze i mniej obciążające dla pacjenta.

 • Periodontologia

  Choroba dziąseł i przyzębia spowodowana jest przede wszystkim przez gromadzeniem się bakterii z płytki nazębnej, która przyczynia się do powstawania stanu zapalnego i dalszego uszkodzenia tkanek. Przewlekłe zakażenie doprowadza do cofania się dziąseł oraz zaniku kości a w dalszej perspektywie rozchwiania i utraty zębów.

  W naszym gabinecie oferujemy kompleksowe badanie i diagnostykę dziąseł i przyzębia. Wykonujemy zabiegi z zakresu profilaktyki a także leczenia chorób przyzębia. Oferujemy kompleksowe usuwanie złogów, skaling nad- i poddziąsłowy, kiretaż a także laseroterapię: terapia fotodynamiczna (z ang. Photo-Activated Disinfection – PAD), biostymulacja laserowa.

Witamy w naszym Gabinecie Stomatologicznym

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, żeby zapewnić Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną. Sięgamy po najbardziej aktualną wiedzę oraz wykorzystujemy nowoczesne osiągnięcia techniki. Współpracujemy również z wieloma specjalistami innych dziedzin stomatologii. W naszym Gabinecie możemy Państwu zapewnić najwyższą jakość leczenia z zakresu:

 • stomatologii zachowawczej i estetycznej
 • chirurgii stomatologicznej
 • endodoncji
 • protetyki i dysfunkcji narządu żucia
 • periodontologii i chorób błon śluzowych


dokument Informacja o wpływie działalności na zdrowie ludzi i środowisko (art. 32c pkt 2 ustawy Prawo Atomowe)